Τρίτη, 28 Φεβρουαρίου 2012

Η κλήρωση των εφήβων στο O.B.C. Basketball League 2012

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση των ομάδων για την κατηγορία γεν.1994-1995-1996 στο τουρνουά O.B.C. Basketball League 2012. Η Νίκαια είναι στον Α' όμιλο με Δάφνη Αγίου Δημητρίου, Αναγέννηση Πετραλώνων, Πέραμα, Ένωση Τραχώνων/Δίας και Α.Ε. Ρέντη. Οι τέσσερις πρώτες ομάδες κάθε ομίλου προκρίνονται στην προημιτελική φάση. 
Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α' φάσης

 
Α΄ΦΑΣH
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΙΚΟΥ (1994-1995-1996)
1η αγωνιστική (03-04 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου Ε.Α. Νικαίας
Αναγέννηση Πετραλώνων Πέραμα
Ένωση Τραχώνων/Δίας Α.Ε. Ρέντη
Β Όμιλος
Δάφνη Χαϊδαρίου Παννεαπολικός
Φάρος Κερατσινίου Άρης Νικαίας
Ιάσονας Νικαίας - Προοδευτική
2η αγωνιστική (10-11 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Πέραμα - Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Α.Ε. Ρέντη - Αναγέννηση Πετραλώνων
Ε.Α. Νικαίας - Ένωση Τραχώνων/Δίας
Β Όμιλος
Άρης Νικαίας - Δάφνη Χαϊδαρίου
Ιάσονας Νικαίας - Φάρος Κερατσινίου
Παννεαπολικός - Προοδευτική
3η αγωνιστική (17-18 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου - Αναγέννηση Πετραλώνων
Ένωση Τραχώνων/Δίας - Πέραμα
Ε.Α. Νικαίας - Α.Ε. Ρέντη
Β Όμιλος
Δάφνη Χαϊδαρίου - Φάρος Κερατσινίου
Προοδευτική - Άρης Νικαίας
Παννεαπολικός - Ιάσονας Νικαίας
4η αγωνιστική (24 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Ένωση Τραχώνων/Δίας - Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Αναγέννηση Πετραλώνων - Ε.Α. Νικαίας
Πέραμα - Α.Ε. Ρέντη
Β Όμιλος
Προοδευτική - Δάφνη Χαϊδαρίου
Φάρος Κερατσινίου Παννεαπολικός 
Άρης Νικαίας - Ιάσονας Νικαίας
 
5η αγωνιστική (31 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Α.Ε. Ρέντη - Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Ένωση Τραχώνων/Δίας - Αναγέννηση Πετραλώνων
Ε.Α. Νικαίας - Πέραμα
Β Όμιλος
Ιάσονας Νικαίας - Δάφνη Χαϊδαρίου
Προοδευτική - Φάρος Κερατσινίου
Παννεαπολικός - Άρης Νικαίας
6η αγωνιστική (01 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Ε.Α. Νικαίας - Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Πέραμα - Αναγέννηση Πετραλώνων
Α.Ε. Ρέντη - Ένωση Τραχώνων/Δίας
Β Όμιλος
Παννεαπολικός  - Δάφνη Χαϊδαρίου
Άρης Νικαίας - Φάρος Κερατσινίου
Προοδευτική - Ιάσονας Νικαίας
7η αγωνιστική (07-08 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου - Πέραμα
Αναγέννηση Πετραλώνων - Α.Ε. Ρέντη
Ένωση Τραχώνων/Δίας - Ε.Α. Νικαίας
Β Όμιλος
Δάφνη Χαϊδαρίου - Άρης Νικαίας
Φάρος Κερατσινίου - Ιάσονας Νικαίας
Προοδευτική - Παννεαπολικός
8η αγωνιστική (21-22 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Αναγέννηση Πετραλώνων - Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Πέραμα - Ένωση Τραχώνων/Δίας
Α.Ε. Ρέντη - Ε.Α. Νικαίας
Β Όμιλος
Φάρος Κερατσινίου - Δάφνη Χαϊδαρίου
Άρης Νικαίας - Προοδευτική
Ιάσονας Νικαίας - Παννεαπολικός
9η αγωνιστική (28 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου - Ένωση Τραχώνων/Δίας
Ε.Α. Νικαίας - Αναγέννηση Πετραλώνων
Α.Ε. Ρέντη - Πέραμα
Β Όμιλος
Δάφνη Χαϊδαρίου - Προοδευτική
Παννεαπολικός - Φάρος Κερατσινίου
Ιάσονας Νικαίας - Άρης Νικαίας
10η αγωνιστική (29 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου - Α.Ε. Ρέντη
Αναγέννηση Πετραλώνων - Ένωση Τραχώνων/Δίας
Πέραμα - Ε.Α. Νικαίας
Β Όμιλος
Δάφνη Χαϊδαρίου - Ιάσονας Νικαίας
Φάρος Κερατσινίου - Προοδευτική
Άρης Νικαίας Παννεαπολικός