Τετάρτη, 29 Φεβρουαρίου 2012

Κλήρωση παίδων(γεν.1997) στο τουρνουά O.B.C. Basketball League 2012


Ολοκληρώθηκε η κλήρωση των ομάδων για την κατηγορία γεν.1997 στο τουρνουά O.B.C. Basketball League 2012. Η Νίκαια είναι στον B' όμιλο με Πέραμα, Φάρο Κερατσινίου και Αμφιάλη. Οι τέσσερις πρώτες ομάδες κάθε ομίλου προκρίνονται στην προημιτελική φάση. 
        Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α' φάσης
Α΄ΦΑΣH
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ (1997-1998)
1η αγωνιστική (10-11 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Προφήτης Ηλίας Σούρμενα
Προοδευτική – Άρης Νικαίας
Δάφνη Αγίου Δημητρίου  ρεπό
Β Όμιλος
Πέραμα – Φάρος Κερατσινίου
Ε.Α. Νικαίας – Ένωση Αμφιάλης
2η αγωνιστική (17 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Σούρμενα - Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Άρης Νικαίας – Προφήτης Ηλίας
Προοδευτική ρεπό
Β Όμιλος
Φάρος Κερατσινίου –Ε.Α. Νικαίας
Ένωση Αμφιάλης  - Πέραμα
3η αγωνιστική (18 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – Προφήτης Ηλίας
Προοδευτική – Σούρμενα
Άρης Νικαίας ρεπό
Β Όμιλος
ΡΕΠΟ
4η αγωνιστική (24 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Προοδευτική - Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Σούρμενα - Άρης Νικαίας
Προφήτης Ηλίας ρεπό
Β Όμιλος
Ε.Α. Νικαίας – Πέραμα
Ένωση Αμφιάλης – Φάρος Κερατσινίου
 
5η αγωνιστική (31 Μαρτίου 2012)
Α Όμιλος
Άρης Νικαίας - Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Προοδευτική – Προφήτης Ηλίας
Σούρμενα ρεπό
Β Όμιλος
ΑΝΑΒΟΛΕΣ
 
6η αγωνιστική (01 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Σούρμενα  - Προφήτης Ηλίας
Άρης Νικαίας - Προοδευτική
Δάφνη Αγίου Δημητρίου  ρεπό
Β Όμιλος
Φάρος Κερατσινίου - Πέραμα
Ένωση Αμφιάλης - Ε.Α. Νικαίας
7η αγωνιστική (07-08 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου - Σούρμενα
Προφήτης Ηλίας - Άρης Νικαίας
Προοδευτική ρεπό
Β Όμιλος
Ε.Α. Νικαίας - Φάρος Κερατσινίου
Πέραμα - Ένωση Αμφιάλης
8η αγωνιστική (21-22 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Προφήτης Ηλίας - Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Σούρμενα - Προοδευτική
Άρης Νικαίας ρεπό
Β Όμιλος
ΑΝΑΒΟΛΕΣ
9η αγωνιστική (28 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου - Προοδευτική
Άρης Νικαίας - Σούρμενα
Προφήτης Ηλίας ρεπό
Β Όμιλος
ΡΕΠΟ
10η αγωνιστική (29 Απριλίου 2012)
Α Όμιλος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου - Άρης Νικαίας
Προφήτης Ηλίας - Προοδευτική
Σούρμενα ρεπό
Β Όμιλος
Πέραμα – Ε.Α. Νικαίας
Φάρος Κερατσινίου – Ένωση Αμφιάλης