Παρασκευή, 27 Ιουλίου 2012

Η κλήρωση της Α' κατηγορίας Παίδων ΕΣΚΑΝΑ 2012-2013

Με τη συμμετοχή της Νίκαιας για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά στην Α' κατηγορία Παίδων, πραγματοποιήθηκε χθες η κλήρωση του πρωταθλήματος 2012-2013 στα γραφεία της ΕΣΚΑΝΑ. Η ομάδα της Νίκαιας θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις της στις 25 Σεπτεμβρίου με αντίπαλο τον Α.Ο.Ν.Αργυρούπολης.


 Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ     
                25/09/12 1η  Αγωνιστική 11/12/12
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ           "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.               Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.          ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ          Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.            ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ           ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ        ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ            Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
                02/10/12  2η Αγωνιστική 18/12/12
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ      "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ       Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ     Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. Σ.Ε.Φ.  Γ΄          Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
                09/10/12 3η Αγωνιστική 08/01/13
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ           "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.               ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.          ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ          ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.            Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ           ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ        ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. Σ.Ε.Φ.  Γ΄          Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ   Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ
                16/10/12 4η Αγωνιστική15/01/13
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ       "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ     Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.             ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ            Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ
                23/10/12       5η Αγωνιστική  22/01/3
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ           "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.               Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.          ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ           ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ        Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. Σ.Ε.Φ.  Γ΄          Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ      ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ
                30/10/12  6η Αγωνιστική 29/01/13
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ     "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.             ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ            Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ           ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ        Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ       ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
                06/11/12 7η Αγωνιστική 05/02/13
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ           "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.          ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ          Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.            ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ. Σ.Ε.Φ.  Γ΄          Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ   ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
                13/11/12 8η Αγωνιστική 12/02/13
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ            "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ           ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ        ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.            Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.             Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ     ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ
                20/11/12  9η Αγωνιστική 19/02/13
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ           "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.          ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ          Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΛ. Σ.Ε.Φ.  Γ΄          Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ   Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ      Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
                27/11/12 10η Αγωνιστική 26/02/13
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.            "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.          ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ          Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ           ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ        Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ            ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.             ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ     Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
                04/12/12 11η Αγωνιστική 05/03/13
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ           "Ο ΜΙΛΩΝ" Α.Ο.Ν.Σ.               ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
ΚΛ. Σ.Ε.Φ.  Γ΄          Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ      Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ          ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ       Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ.  Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.