Πέμπτη, 17 Ιανουαρίου 2013

Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 69-75

Με ήττα συνέχισε τις αγωνιστικές υποχρεώσεις της η ανδρική ομάδα της Νίκαιας στο πρωτάθλημα της Β' ΕΣΚΑΝΑ.
Στον αγώνα που έγινε στο 1ο Κ.Δ.Γ.Νίκαιας η ομάδα μας έχασε από τον Αετό Καλλιθέας με σκορ 69-75.
Η Νίκαια προηγήθηκε στο ημίχρονο με σκορ 40-26 όμως στην επανάληψη δεν κατάφερε να συντηρήσει το προβάδισμα και το τέλος του αγώνα βρήκε νικήτρια την ομάδα της Καλλιθέας.

Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. 69-75(40-26)

Διαιτητές : Μηλαπίδης ,Μαυρέλης
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπαδάριος): Λαυρέντζος 4, Ντώνη , Μαγγιώρος 6, Μπάγιας 3 , Καρατζής 22(1), Παναγιωτόπουλος 18(5) , Kαραμάνης 16(1) , Μαυρίδης
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Χαλκιαδάκης): Τάγκας 11(3) ,Χατζηγιακουμής 3(1) Τζιώτης 10, Νατσίδης , Σοφιανόπουλος 7(1), Μυλωνάς 25(4) , Γκιοβάσο 9 , Τρουπής 10, Μηνάς , Μπακάλης