Πέμπτη, 11 Ιουλίου 2013

Η κλήρωση της Β΄ ανδρών 2013-14


26/09/13 1 η Αγωνιστική 23/01/14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
AΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

03/10/13 2 η Αγωνιστική 30/01/14
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α. Π.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ

10/10/13 3 η Αγωνιστική 06/02/14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Π.ΦΑΛΗΡΟ Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

17/10/13 4 η Αγωνιστική13/02/14
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟ
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

24/10/13 5 η Αγωνιστική20/02/14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
Π.ΦΑΛΗΡΟ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

31/10/13 6 η Αγωνιστική 27/02/14
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.

07/11/13 7 η Αγωνιστική 06/03/14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

14/11/13 8 η Αγωνιστική 13/03/14
ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Π.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

21/11/13 9 η Αγωνιστική 20/03/14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ   Π.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. . ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ

28/11/13 10 η Αγωνιστική 27/03/14
Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ.
Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

05/12/13 11 η Αγωνιστική 03/04/14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

12/12/13 12 η Αγωνιστική 10/04/14
Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ.
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

19/12/13 13 η Αγωνιστική 24/04/14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

19/01/14 14 η Αγωνιστική 08/05/14
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16/01/14 15 η Αγωνιστική12/05/14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ


http://www.eskana.gr/2013/07/13-14_8.html#ixzz2Yklr8THH