Παρασκευή, 11 Απριλίου 2014

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 47-54

Πολύ μεγάλο 2πλο πήρε η ομάδα μας χτες το βράδυ στο κλειστό ΚΑΜΙΝΙΩΝ με αντίπαλο την ομάδα του ΠΡ.ΗΛΙΑ.
Σ'ενα παιχνίδι "Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ"όλα τα παιδιά έδειξαν χαρακτήρα,ήταν συγκεντρωμενοι στο παιχνίδι και κατάφεραν στο τέλος να πάρουν το ροζ φύλλο αγώνα.
Από το πρώτο δεκάλεπτο περάσαμε μπροστά στο σκορ με 10-15 πόντους και στο 2ο δεκάλεπτο συνεχίστηκε το ίδιο μοτίβο.Στο τέλος του 3ου δεκάλεπτου ο ΠΡΟΦΗΤΗΣ έκανε την αντεπίθεση του και κατάφερε στη μέση και προς το τέλος του 4ου δεκάλεπτου να ισοφαρίσει το ματς σε 46-46.Τα παιδιά όμως ήταν ποιο ψύχραιμα την κατάλληλη στιγμή και κέρδισαν 47-54.
Πολλά μπράβο σε όλα τα παιδιά και στους προπονητές.

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 47-54(16-31)
Διαιτητές: Παυλόπουλος Ηλ., Ιασωνίδης
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Κεραμιδάς, Καραπακλάς) : Καψοκόλης 1, Ευσταθίου 12, Τριανταφύλλου 2, Σαραντής 12(1) , Πιστιόλης , Κάτσικας 6, Βουρνάς 4, Μουστάκας 1, Ντάσκας -, Πατμανίδης 7
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπαδάριος): Μαυρίδης 6(2) , Καρατζής 24(2), Βελισσαράκος 3(1), Ντώνη 8(2) , Ιωαννίδης 9, Μυλωνόπουλος , Μπάγιας 4, Παναγιωτόπουλος , Κουτρομπίλας , Ρεπάνης , Γαλίτης , Δημακαρέας