Κυριακή, 1 Φεβρουαρίου 2015

ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 45-63

Άλλη μια νίκη για την ομάδα του Εφηβικού σήμερα το απόγευμα στο κλειστό του ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ απέναντι στη ομάδα του Πανεαπολικου.

Ο Πανεαπολικος μπήκε ποιο δυνατά στο παιχνίδι και κατάφερε στο ημίχρονο να προηγείται με σκορ 31-23.

Η ομάδα μας άφησε το κακό της εαυτό μέσα στα αποδυτήρια και κατάφερε να γυρίσει το ματς στην 3η περίοδο με επιμέρους σκορ 6-24, στο τέλος της το ταμπλό έγραψε 37-47.

Η 4η περίοδο ξεκίνησε ακριβώς όπως η 3η με την γηπεδούχο ομάδα να μην μπορεί να αντιδράσει και έτσι πήραμε άλλη μια νίκη που μας κρατά μέχρι το τέλος της 1ης φάσης του πρωταθλήματος στην 1η θέση της βαθμολογίας.

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ:Kαραουλης 4,Σαρρας,Ρεπανης 15(2),Πετροπουλος 11(1),Απαλιδης 6,Βλανταριτης,Δημακαρεας 8,Γιανδημας 11,Γεωργιαδης ,Μουστακος Ευ.6,Δεδουσης ,Μουστακος Ι.2