Κυριακή, 8 Μαρτίου 2015

EA NIKAIAΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 70-71

Άλλη μια ήττα γνώρισε η ομάδα μας την Πέμπτη το βράδυ στο Σελεπίτσαρι απο τον Αετό Καλλίθεας με σκορ 70-71.

Αν και ήταν μπροστά στο σκορ για 3 περιόδους άλλη μια κακή 4η περίοδο (5 πόντους) ήταν αρκετή για να μας ισοφαρίσει και να περάσει μπροστά η αντίπαλη ομάδα,αλλά στο τέλος  καταφέραμε να πάμε το παιχνίδι στην παράταση.

Ο Αετός ήταν ποιο  τυχερός και κατάφερε να πάρει το ροζ φύλλο αν και εμείς είχαμε την τελευταία επίθεση αλλά αστοχήσαμε στο τελευταίο σουτ.

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης): Κογιώνης 14, Σκοπελίτης 2, Μπάγιας 3(1) , Ντώνη 9(3) , Ιωαννίδης 5 , Σαρδέλης 7(1) , Παναγιωτόπουλος 2, Αρμανίδης 21(2) , Καραμάνης , Βούζης , Ρεπάνης 4(1) , Γιανδήμας 3(1)
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Χαλκιαδάκης ): Ευσταθίου 15, Πιστιόλης 3, Τάγκας 2 , Μπουζιάνης 19(1), Κελάδης 4, Μπακάλης 6(2) Στάμος 10, Καραϊσκάκης 4(1) , Σαμοϊλης 8 , Βασδέκης