Τρίτη, 18 Ιουλίου 2017

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β' Ανδρών

Ημέρα κληρώσεων η σημερινή στην ΕΣΚΑΝΑ και μετά από αυτήν του Κυπέλλου είχαμε αυτή των πρωταθλημάτων της Ένωσης. 
Η Ε.Α. Νίκαιας συμμετέχει στο πρωτάθλημα της Β' Κατηγορίας Ανδρών. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β' Ανδρών:


1η Αγωνιστική 5/10/2017  (14η 11/1/2018)
Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ  Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.             ΑΕΣΕΛ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.   Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ



2η Αγωνιστική 12/10/2017  (15η 18/1/2018)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.            
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΑΕΣΕΛ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 



3η Αγωνιστική 19/10/2017  (16η 25/1/2018)
Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ ΑΕΣΕΛ
ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ
  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.             ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ  Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ



4η Αγωνιστική 26/10/2017  (17η 1/2/2018)
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.            
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΑΕΣΕΛ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ



5η Αγωνιστική 2/11/2017  (18η 8/2/2018)
Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε
ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.              Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕΣΕΛ



6η Αγωνιστική 9/11/2017  (19η 22/2/2018)
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ ΑΕΣΕΛ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.  ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.            



7η Αγωνιστική 16/11/2017  (20η 1/3/2018)
Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ  Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ  ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 
  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.             ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΑΕΣΕΛ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ



8η Αγωνιστική 23/11/2017  (21η 8/3/2018)
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ. ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΣΕΛ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.            
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.  ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ



9η Αγωνιστική 30/11/2017  (22η 15/3/2018)
Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ.
ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ
  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.             ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΑΕΣΕΛ  Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε



10η Αγωνιστική 7/12/2017  (23η 22/3/2018)
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 
  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.             ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.  ΑΕΣΕΛ



11η Αγωνιστική 14/12/2017  (24η 29/3/2018)
Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 
ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ  ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.            
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε  Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΑΕΣΕΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ



12η Αγωνιστική 21/12/2017  (25η 12/4/2018)
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.             ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ ΑΕΣΕΛ
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.  ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε



13η Αγωνιστική 4/1/2018  (26η 19/4/2018)
Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. ΑΕΣΕΛ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.            
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ