Τρίτη, 28 Αυγούστου 2018

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των τμημάτων για τη σεζόν 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 4/10/2018 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
2 11/10/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
3 18/10/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
4 25/10/2018 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
5 1/11/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
6 8/11/2018 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
7 15/11/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
8 22/11/2018 1o ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
9 29/11/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ
10 6/12/2018 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
11 13/12/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ
12 20/12/2018 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
13 10/1/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ
14 17/1/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
15 24/1/2019 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
16 31/1/2019 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
17 7/2/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY
18 14/2/2019 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
19 21/2/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
20 28/2/2019 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
21 14/3/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
22 21/3/2019 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
23 28/3/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
24 4/4/2019 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
25 11/4/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
26 18/4/2019 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ ΕΦΗΒΩΝ 2018-2019
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 25/9/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
2 2/10/2018 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
3 9/10/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
4 16/10/2018 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
5 23/10/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
6 30/10/2018 ΚΛ. ΣΕΦ Γ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
7 6/11/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
8 13/11/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
9 20/11/2018 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
10 27/11/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ
11 4/12/2018 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
12 11/12/2018 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
13 18/12/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
14 8/1/2019 ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
15 15/1/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
16 22/1/2019 1ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
17 29/1/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
18 5/2/2019 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
19 12/2/2019 ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
20 19/2/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
21 26/2/2019 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
22 5/3/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 2018-2019
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 25/9/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2 2/10/2018 ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
3 9/10/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
4 16/10/2018 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
5 23/10/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
6 30/10/2018 ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
7 6/11/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
8 13/11/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
9 20/11/2018 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
10 27/11/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
11 4/12/2018 Κλ Π ΦΑΛ Σ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
12 11/12/2018 ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
13 18/12/2018 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
14 8/1/2019 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
15 15/1/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
16 22/1/2019 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
17 29/1/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
18 5/2/2019 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
19 12/2/2019 ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
20 19/2/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
21 26/2/2019 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
22 5/3/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ