Αγώνες 2019-2020




Το αγωνιστικό πρόγραμμα της σεζόν 2019-2020

Ανδρικό (Β ΕΣΚΑΝΑ)

ΑΓ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 3/10/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2 10/10/2019 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
3 17/10/2019 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
4 24/10/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ
5 31/10/2019 ΚΛ  ΣΑΛΠΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
6 7/11/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΚ. ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
7 14/11/2019 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
8 21/11/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
9 28/11/2019 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
10 5/12/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
11 12/12/2019 ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
12 19/12/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
13 9/1/2020 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
14 16/1/2020 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
15 23/1/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
16 30/1/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
17 6/2/2020 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
18 13/2/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
19 20/2/2020 1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣ ΑΚ. ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
20 5/3/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ
21 12/3/2020 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
22 19/3/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
23 26/3/2020 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
24 2/4/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
25 9/4/2020 1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
26 23/4/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ


Εφηβικό (A ΕΣΚΑΝΑ)




1 24/9/2019 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
2 1/10/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3 8/10/2019 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
4 15/10/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
5 22/10/2019 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
6 29/10/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
7 5/11/2019 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
8 12/11/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
9 19/11/2019 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
10 26/11/2019 ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
11 3/12/2019 ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
12 10/12/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
13 17/12/2019 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
14 7/1/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
15 14/1/2020 Κλ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
16 21/1/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
17 28/1/2020 ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
18 4/2/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
19 11/2/2020 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
20 18/2/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
21 25/2/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
22 3/3/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ











 Παιδικό (Β ΕΣΚΑΝΑ)




1 8/10/2019 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
2 15/10/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ
3 22/10/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
4 29/10/2019 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
5 5/11/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
6 12/11/2019 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
7 19/11/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
8 26/11/2019 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
9 3/12/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
10 10/12/2019 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜ
11 17/12/2019 ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
12 14/1/2020 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
13 21/1/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
14 28/1/2020 ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
15 4/2/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
16 11/2/2020 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
17 18/2/2020 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
18 25/2/2020 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ